HAKKIMIZDA

OnWayPCB; uygun fiyat, hızlı teslimat ve kaliteli ürün misyonu ile elektronik cihaz üreticilerinin adetli ve prototip PCB ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kurulmuştur.
OnWayPCB; uygun fiyat, hızlı teslimat ve kaliteli ürün misyonu ile elektronik cihaz üreticilerinin adetli ve prototip PCB ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kurulmuştur.

 

HAKKIMIZDA

OnWayPCB; uygun fiyat, hızlı teslimat ve kaliteli ürün misyonu ile elektronik cihaz üreticilerinin adetli ve prototip PCB ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kurulmuştur. Demsay Elektronik bünyesinde olmamızın sağladığı üst seviye yükleme kabiliyeti ve tedarik ağımız sayesinde, 1-2 hafta gibi kısa süreler içerisinde siparişlerinizin teslimatını sağlamaktayız.

Vizyon

OnWayPCB olarak; yenilikçi ve kendini geliştirme odaklı yapımızla, her zaman «en iyi fiyat ve en kaliteli hizmeti» hedef bilmekte, kuruluşumuzdan itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hedefimize adım adım yaklaşmaktayız.

 

Misyon

Uzakdoğu ve Avrupa’da ki tedarikçilerimizden her hafta düzenli olarak yaptığımız yüklemeler ile uygun fiyatlı PCB ithalatı gerçekleştiriyoruz. Dinamik ve alanında uzman mühendis kadromuz, ihtiyacınız olan PCB’ler için detaylı çalışma yaparak, ürünlerin size en kısa sürede teminini gerçekleştirmektedir.

 

PCB ithalat ve satışı alanında faaliyet gösteren OnWayPCB, topluma ve çalışanlarına duyarlı yaklaşımı ile; yatırımlarını insana, bilgiye ve teknolojiye yaparak sıfır hata ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu inançla;

-Kalite ile ilgili tüm mevzuat, idari düzenlemeler, yasal sorumluluk ve standartlara uymayı,

-Organizasyonun her kademesinde Kalite gerekliliklerimize uygun ortak bir bakış açısı sağlamayı,

-Müşterilerinin mevcut ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetleri sunmayı ve müşterilerinin yaşamlarını daha iyi kılmayı,

-Tedarikçileri ve müşterileri ile kazan kazandır prensibi ile işbirliği ve güven içerisinde çalışmayı,

-Tüm süreçlerini ve yönetim sistemleri uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, gelişime daima açık olmayı,

-Çevreye ve topluma olan duyarlılığı ile örnek olmayı, taahhüt etmektedir.