Neden biz

 

 

PCB üretiminde bir marka olan ve aynı zamanda Çin'in en büyük prototip PCB üretici PCBWay firmasının kalitesini, tecrübesini ve fiyat performansını Türkiye'de arge yapmakta olan meslektaşlarımızın erişimine sunmaktır. Üretimleri sizin yerinize takip etmek, oluşan problemleri sizin yerinize çözmek böylelikle sorunsuz bir üretim süreci deneyimi yaşamanızı sağlamaktır.

 

 

Sipariş verme deneyiminizi en iyi kaliteye getirmek için sade hızlı ve kullanışlı bir bir web sitemiz bulunmaktadır. Bu site sayesinde anında fiyat alabilir farklı adetler konusunda hızlıca karar verebilirsiniz. Siparişinizi Online olarak verebilir, ödemeyi kredi kartınızla veya Havale yöntemiyle yapabilirsiniz. Siparişinizin aşamasını ve üretim ile ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.Daha Detaylı bilgi almak isterseniz İletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerbilirsiniz

 

.Ürünlerin kalitesi en çok özendiğimiz konudur. Adetten bağımsız olarak üretilen tüm siparişler basit göz testinden değil yoğun elektronik testlerden geçirilmektedir. 

 

Kaliteli üretim kadar zamanında teslimatında önemini biliyor ve bu konuda özverili çalışıyoruz. Zamanın Ar-Ge sürecinin ve maliyetinin önemli bir parça olduğunun farkındayız. Gururla söyleyebiliriz ki taahhüt ettiğimiz zamanlama planına uyarak mümkün olduğunca zamanında erkenden ürünlerinizin teslimatı için çalışırız.

 

Vermiş olduğunuz Tüm Siparişleriniz Mühendis ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle incelenip kontrol edilmektedir. Siz ödemeyi yapmadan önce üretime hazır bir dosyamız olduğundan emin oluruz. Ayrıca sizinle birebir ilgilenen bir temsilciniz bulunmaktadır. Her türlü probleminizde kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.